Purškiamas poliuretanas (termoputos), šiandien – nepralenkiamas rinkos lyderis. Tai lemia ypatingos poliuretano putų savybės ir universalios jos panaudojimo galimybės.

Maksimalus sandarumas ir termoizoliacija
Poliuretano putos – tai geriausių šiluminių savybių šiltinimo medžiaga. Ji minkšta, elastinga, puikiai užpildo visas konstrukcijų ertmes ir plyšius. Poliuretano laidumo koeficientas tesiekia 0,022 w/mK. Šiltinimas ThermoPro poliuretanu užtikrina visišką konstrukcijų sandarumą ir ypatingai gerą šiluminę varžą.
Paprastumas
Ant šiltinamo paviršiaus užpurkštas ThermoPro poliuretanas sudaro tvirtą ir tolygų, besiūlį sluoksnį be šilumos tiltelių, todėl prieš šiltinant pastatą, specialiai paruošti šiltinamų paviršių nereikia. Jie gali būti net surūdiję ar drėgni. Poliuretanas pasižymi laidumu vandens garams, todėl šiltinamos šlapios konstrukcijos neims pelyti ar pūti, lengvai džius. Medžiaga puikiai limpa prie bet kokio paviršiaus: medžio, metalo, betono ir t.t.
Mažesnės išlaidos
Pastato šiltinimas poliuretanu užtikrina puikų sandarumą, todėl nepatiriami jokie šilumos nuostoliai. Drauge pastebimai sumažėja ir sąskaitos už šildymą: išlaidos už poliuretano putomis teisingai apšiltintą pastatą dažnai nesiekia nė 30 centų už kvadratinį metrą per mėnesį.
Praktiškumas
Pasirinkę pastatą apšiltinti ThermoPro poliuretanu, priimsite praktišką ir ekonomišką sprendimą: vos 5 cm ThermoPro poliuretano sluoksnis į pastatą neįleidžia šalto oro ir izoliuoja šilumą patalpų viduje. Itin plonas putų poliuretano sluoksnis sutaupo daugiau šilumos energijos negu dvigubai storesni kitų šiltinimo medžiagų sluoksniai.
Ekologiškumas
ThermoPro putų poliuretanas – aplinkai draugiškas ir sveikatai absoliučiai nepavojingas pasirinkimas. Poliuretanas pasižymi ekologiškomis savybėmis, savo sudėtyje neturi jokių kenksmingų medžiagų ir neteršia aplinkos. Poliuretano putose nesikaupia mikroorganizmai, todėl ji nepūva ir nepelija, ji nemėgstama graužikų.
Saugumas
ThermoPro poliuretano putos atsparios ne tik kenksmingiems mikroorganizmams, bet ir neigiamiems aplinkos veiksniams, cheminiam (tepalų, tirpiklių, įvairių naftos produktų) poveikiui bei ugniai (degumo klasė – B-s1,d0 – atsparus ugniai), todėl gali būti naudojamos tokiose jungtyse, kurioms keliami ypatingai griežti priešgaisrinės saugos reikalavimai.
Ilgaamžiškumas
ThermoPro poliuretanas – termoputos – nekeičia savo struktūros ir įprastai savo savybių nepraranda bent pusę amžiaus. Tvirta ir patvari medžiaga, užpurkšta ant šiltinamo paviršiaus, stiprina ir tvirtina konstrukcijas, todėl pastato eksploatavimo laikas ilgėja, jo vertė – didėja. Atlikę darbus, suteikiame ilgalaikes garantijas.

Užtikrinkite pastato sandarumą ir ilgaamžiškumą – ThermoPro profesionalai visada pasiruošę Jums padėti.