Kasmet didėjant išlaidoms šildymui, kiekvieno pastato šeimininko realus noras – kuo daugiau sutaupyti. Tačiau neefektyvūs statybiniai sprendimai ir prasta šilumos izoliacija dažnai neleidžia to padaryti. Šiuo atveju praktiškiausias pasirinkimas – išnaudoti pažangiausias pastatų šiltinimo technologijas.

Tinkamą pastato energijos suvartojimą nulemia kokybiškų termoizoliacinių medžiagų parinkimas ir pritaikymas. ThermoPro siūlo patį efektyviausią pastatų termoizoliacijos būdą – šiltinti pastatus puikiomis šiluminėmis savybėmis pasižyminčia termovata. Tik pačios naujausios, tačiau patikimą vardą turinčios medžiagos užtikrina kur kas mažesnes pastato energetines sąnaudas ir leidžia sutaupyti.

Nesandarus stogas, nesandarios sienos, grindys ir pamatai lemia milžiniškus šilumos nuostolius, siekiančius nuo keliolikos iki keliasdešimties procentų. Mokėti už vėjais paleistą šilumą šiandien – didžiulė prabanga. Todėl verta susimąstyti apie kokybišką įvairių pastato konstrukcijų šiltinimą ThermoPro putų poliuretanu.

ThermoPro poliuretano putos – tai efektyviai šilumą izoliuojanti medžiaga, užtikrinanti optimaliausią šiandien galiojančių statybos techninių reikalavimų termoizoliacinį lygį. Poliuretanas pasižymi ypatingu tvirtumu ir sandarumu – taip šiluma maksimaliai sulaikoma pastato viduje, šaltas oras nepatenka į pastato vidų ir nepatiriama jokių šilumos nuostolių. Poliuretano putos savo savybes išlaiko bent 50 metų, todėl užtikrinamas ir pastato termoizoliacinis ilgaamžiškumas.

ThermoPro poliuretano laidumo koeficientas – vos 0,022 w/mK, todėl reikalingas itin plonas putų sluoksnis maksimaliam sandarumui užtikrinti. Naudojant kitas medžiagas, prireikia bent dvigubai storesnio sluoksnio. Maža to, ant šiltinamo paviršiaus užpurkštas ThermoPro poliuretanas išsiplečia iki 100 kartų, tolygiai padengdamas šiltinamą paviršių ir nepalikdamas jokių šilumos tiltelių ir atvirų ertmių – tai leidžia tausoti energiją ir sutaupyti.

Poliuretano putos – vos per kelias sekundes džiūvanti ir itin lengva medžiaga – naudojant poliuretaną, sumažinamos medžiagų pervežimo išlaidos.

Šiltinimas su ThermoPro – efektyviausias sprendimas. Tai greičiausiai atsiperkanti investicija į namų jaukumą ir ilgaamžiškumą. Pasirinkite teisingai – susisiekite su mumis ir sutaupykite.