Kas yra poliuretanas ar poliuretano purškiamos putos?

termovataDar XX amžiaus 5 dešimtmetyje išrastos poliuretano putos (termoputos) šiandien – efektyviausia šiltinimo priemonė rinkoje. Poliuretano putos ne tik maksimaliai izoliuoja šilumą ir tvirtina šiltinamų pastatų konstrukcijas, bet ir nepraranda savo savybių bent pusę amžiaus. Tai yra greičiausiai atsiperkanti investicija šiltinant sienas, grindis, stogą, perdangas, pamatus ar pramoninius pastatus, taip pat automobilius, komunikacijas ir vamzdynus.

Purškiamosios poliuretano putos, yra unikali šiltinimo medžiaga, kurios geriausias savybes nulemia jos struktūra. Poliuretaną sudaro milijonai porų, kurios per kelias sekundes tvirtai sustingsta, sudarydamos vientisą, tolygų, besiūlį sluoksnį, garantuojantį geriausią patalpų termoizoliaciją, atsparumą drėgmei ir garsui.

Poliuretano sluoksnio laidumo koeficientas – vos 0,022 w/mK, todėl pastatai puikiai izoliuojami, be to sutaupomos lėšos medžiagai (palyginimui, norint užtikrinti tą patį termoizoliacinį rezultatą ir pasiekti šiandieninius šiluminės varžos reikalavimus, pakanka 10-20 cm storio poliuretano putų sluoksnio. Šiltinant kitomis – tradicinėmis šiltinimo medžiagomis – prireikia dvigubai storesnio sluoksnio).

ThermoPro poliuretano purškiamos putos (termoputos):

  • Ilgaamžis sprendimas – poliuretano putos įprastai savo savybių nepraranda ir puikiai tarnauja apie 50 metų, kai kuriais atvejais – dar ilgiau. Užpurkštas ant šiltinamo paviršiaus, poliuretanas stiprina ir tvirtina konstrukcijas.
  • Ekonomiškas pasirinkimas – šiltinimo proceso metu taupomos lėšos medžiagoms, be to nereikalingi papildomi darbai, o dėl maksimalaus pastato sandarumo mažėja sąskaitos už šildymą.
  • Aplinką tausojanti ir sveikatą sauganti technologija – poliuretanas pasižymi ekologiškomis savybėmis, ji neturi kenksmingų komponentų, nepūva, nedulka ir neteršia aplinkos.
  • Universali technologija – purškiamas poliuretanas puikiai kimba prie bet kokių paviršių: medžio, betono, metalo. Užpurkšta ant paviršių poliuretanas išsiplečia iki 100 kartų ir tolygiai užpildo visus plyšius bei ertmes įvairių formų ir dydžių konstrukcijose.
  • Laiką taupantis pasirinkimas – šiltinimo poliuretano putomis darbai atliekami labai greitai: per dieną profesionali komanda gali apšiltinti apie 200 m2, be to nereikalingas specialus šiltinamų paviršių paruošimas.

 ThermoPro šiltinimas – ilgalaikis ir praktiškas sprendimas: sutaupykite ir mėgaukitės maksimaliai šiltais bei jaukiais namais visą jų gyvavimo laiką.