Šiltinimo įranga

Didžiuojamės bendradarbiaudami su pasaulyje pirmaujančia ir aukščiausios kokybės šiltinimo įrangą teikiančia kompanija GRACO. Tai inovatyvi ir pažangiausius sprendimus kurianti įmonė, pristatanti aplinką keičiančius produktus ir nepaliaujamai gerinanti žmonių gyvenimo kokybę. Šiandien, pasitelkdami moderniausią kompanijos Graco šiltinimo įrangą, esame pasiruošę pasirūpinti Jūsų komfortu ir gerove.

ThermoPro naudojama rinkos lyderio – amerikiečių kompanijos GRACO – įranga – tai inovatyvi, energiją taupanti ir ekonomiška integruota technologinė sistema, užtikrinanti ne tik sklandų technologinį procesą, bet ir aukščiausios kokybės termoizoliacinius rezultatus.

Universalus poliuretano putų (termovatos) termoizoliacijos purškimo reaktorius Reactor 2 E-30i – tai mobilus, lengvai transportuojamas įrenginys, užtikrinantis operatyvų aptarnavimą: šiuo įrenginiu šiltinimo procesas įprastai trunka 1-2 dienas. Tai nulemia ir įspūdingi reaktoriaus izoliacinių putų išpurškimo rodikliai: net 13,6 kg per minutę. ThermoPro naudojama įranga – patikima, sertifikuota, atitinkanti naujausius technologinius reikalavimus.

Reactor 2 E-30i pastatų šiltinimo reaktorius:

  • moderni įranga – procesų įrašinėjimas ir automatinis duomenų archyvavimas leidžia išvengti klaidų;
  • puiki kontrolė – moderni programinė įranga užtikrina paprastesnį techninio proceso valdymą;
  • paprastas taikymas – įranga siūlo net 24 cheminius pastatų šiltinimo „receptus“;
  • autonomiška įranga – technologiniams procesams reikalingus energetinius išteklius (šilumą komponentų šildymui, suspaustą orą purškimo procesui irelektros energiją siurbliams bei įrangos kompiuterizuotam valdymui) objekte pasigamina savarankiškai;
  • pažangiausios technologijos – maksimali pastatų termoizoliacija, visiškas sandarumas.

Profesionali ThermoPro šiltinimo įranga ir gamintojo apmokyti specialistai – techninio meistriškumo ir nepriekaištingo Klientų aptarnavimo garantas.