• ThermoPro poliuretano putos – unikali šiltinimo medžiaga: geriausias jos savybes nulemia poliuretano struktūra. Poliuretaną sudaro milijonai porų, kurios per 3-5 sekundes tvirtai sustingsta, sudarydamos tolygų, besiūlį, vientisą dengiamąjį sluoksnį, garantuojantį geriausią patalpų termoizoliaciją, atsparumą drėgmei ir garsui.
  • Paprastas naudojimas ir greiti darbai: medžiaga puikiai limpa prie bet kokio paviršiaus: medžio, metalo, betono ir t.t. Šiltinant poliuretanu, nereikalingas specialus šiltinamų paviršių paruošimas, todėl darbai vykdomi sparčiai: profesionali komanda įprastai gali apšiltinti iki 200 m2 per dieną.
  • Geriausia šilumos izoliacija: užpurkštas putų poliuretanas išsiplečia iki 100 kartų ir puikiai užpildo visas pastatų konstrukcijų ertmes, plyšius bei įtrūkimus, neleisdamos šilumai pasišalinti ir šaltam orui patekti į patalpas. Poliuretano laidumo koeficientas tesiekia 0,022 w/mK. Šiltinimas ThermoPro poliuretanu užtikrina visišką konstrukcijų sandarumą ir ypatingai gerą šiluminę varžą.
  • Ekonomiškas sprendimas: pakanka vos 5 cm storio poliuretano putų sluoksnio užtikrinti efektyvią pastato termoizoliaciją ir hidroizoliaciją. Tokio storio šiltinimo sluoksnis nulemia sienų šiluminės varžos padidėjimą net 2,5 m2°С/W. Naudojant mineralinę vatą ar polistireną, tam pačiam rezultatui pasiekti prireiktų bent dvigubai didesnio medžiagų kiekio.
  • Patikimiausia ir ilgaamžė termoizoliacinė priemonė: ThermoPro poliuretanas nekeičia savo struktūros ir įprastai savo savybių nepraranda 50 ar daugiau metų. Patvari ir tvirta medžiaga, užpurkšta ant šiltinamo paviršiaus, tvirtina ir stiprina pastato konstrukcijas, todėl pastato vertė – didėja, taip pat ilgėja jo eksploatavimo laikas.
  • Saugiausias pasirinkimas: ThermoPro poliuretano putos – aplinkai draugiškiausias ir sveikatai absoliučiai nepavojingas pasirinkimas. Poliuretanas – ekologiška termoizoliacinė medžiaga, kurioje nesikaupia mikroorganizmai, todėl ji nepūva ir nepelija, nedulka, jos nemėgsta graužikai. Poliuretano putos atsparus ugniai, kenksmingiems aplinkos veiksniams, cheminiam poveikiui.

Vis dar dvejojate, ar verta pastatą šiltinti poliuretano putomis? Susisiekite išsamesnei konsultacijai su ThermoPro specialistais.