Šiltinimo technologija

Inovatyvi ir kokybę garantuojanti ThermoPro šiltinimo technologija – geriausias Jūsų pasirinkimas.

Technologinė įranga. ThermoPro pastatų ir patalpų šiltinimui naudoja moderniausią amerikiečių kompanijos Graco technologinę įrangą, leidžiančią užtikrinti ypatingai sklandų darbų vykdymo procesą: įranga technologiniam procesui reikalingus energetinius išteklius pasigamina pati: suspaustą orą purškimui, šilumą komponentų šildymui, elektrą siurblių veikimui bei įrangos kompiuterizuotam valdymui. Taip užtikrinamas nenutrūkstamas technologinis procesas, kuris yra įrašomas ir išsaugomas atmintyje 6 mėnesiams. Tai leidžia išvengti klaidų ir garantuoja aukštą darbų kokybę.

Komanda. Komandoje dirba gamintojų sertifikuoti, specialiai apmokyti darbuotojai – šiltinimo darbų profesionalai, per dieną galintys apšiltinti iki 200 kvadratinių metrų plotą. Universaliąja ThermoPro technologija specialistai gali apšiltinti visų formų ir tipų pastatų konstrukcijas. Darbai atliekami bet kuriuo metų laiku. Technologinio proceso metu naudojamos tik pripažintų kompanijų tiekiamos sertifikuotos medžiagos.

ThermoPro termovata. Šiltinimas termovata – arba šiltinimas poliuretano putomis – tai vienas ekonomiškiausių ir praktiškiausių pasirinkimų šiandieninėje rinkoje. Termovata pasižymi itin geru laidumo koeficientu – 0,022 w/mK, todėl šiltinamos sienos, pamatai, grindys ar stogas maksimaliai izoliuojami, užtikrinant geriausią patalpų energetinį efektyvumą ir taupant naudingąjį patalpų plotą: pavyzdžiui, 50 mm termovatos atstoja apie 150 mm mineralinės vatos.

Purškiama termovata išsiplečia iki 100 kartų, todėl puikiai užpildo visas ertmes, įplyšimus ir sudaro vientisą, besiūlį, betarpį sluoksnį, izoliuojantį ne tik šilumą, bet ir vandenį, garsą bei garus, taip pat sutvirtinantį pastatų konstrukcijas.

Pastatų šiltinimas termovata – saugus aplinkai ir žmogaus sveikatai pasirinkimas. Termovata neturi kenksmingų komponentų, tausoja aplinką, yra atspari graužikams, kenkėjams, grybeliams ir pelėsiui. Tai užtikrina ilgesnį šiltinamų pastatų eksploatacinį laikotarpį, didesnę pastato vertę.

Paslaugos. Pasitelkiant pažangiausią ir finansiškai naudingiausią ThermoPro šiltinimo technologiją, teikiamos visos pastatų šiltinimo paslaugos:

  • Sienų šiltinimas poliuretanu,
  • Grindų šiltinimas poliuretano putomis,
  • Stogo šiltinimas poliuretanu,
  • Pamatų šiltinimas putų poliuretanu,
  • Perdangų šiltinimas poliuretanu,
  • Pramoninių pastatų (angarų, garažų, sandėlių) šiltinimas,
  • Automobilių šiltinimas,
  • Šaldymo kamerų, talpų šiltinimas.

Būkite maksimaliai informuoti – išsamiau aptarti ThermoPro naudojamą šiltinimo technologiją galite susisiekę su mūsų specialistais.