Šiandien jau niekam nebereikia įrodinėti, kaip svarbu apšiltinti namo stogą, sienas ar grindis. Tačiau neretai pastebime, kad statantieji namus vienos pagrindinių namo konstrukcinių dalių – pamatų – šiltinimui  vis dėlto teikia nepakankamai dėmesio. Pamatai itin dažnai veikiami drėgmės, gruntinių vandenų, temperatūrinių svyravimų. Todėl labai svarbu pamatus tinkamai apsaugoti nuo visų juos neigiamai veikiančių padarinių.

Į ThermoPro kreipėsi Klientas, norėdamas apšiltinti jau pastatyto, tačiau renovuojamo namo pamatus. ThermoPro specialistams nuodugniai apžiūrėjus ir įvertinus pamatų būklę bei pasitarus su užsakovu, buvo priimtas sprendimas pamatus, esančius žemiau grunto paviršiaus, apšiltinti padidinto tankio Thermopro putomis. Šiltinimas kitomis medžiagomis šiuo atveju nebūtų tinkamas sprendimas dėl nelygių pamatų paviršių bei konstrukciniuose pamatų sudūrimuose paliktų plyšių.

ThermoPro purškiamos putos: apšiltinti seni pamatai ne tik iki 15 % sumažina bendrus namo šilumos nuostolius, bet ir dešimtmečiams prailgina jų tarnavimo laiką.

Džiaugiamės galėdami Jums padėti rasti sprendimą visais pamatų šiltinimo atvejais.