rustic-house

Rąstinio namo renesansas

Kaip geriausia apšiltinti ne pirmąją dešimtį stovinčio rąstinio namo sienas ir perdangas? Daug kas gali patarinėti: polistiroliu, ekovata, mineraline vata… Mes ir mūsų Klientai patariame: poliuretano purškiamos putos – termoizoliacinė priemonė rąstiniams pastatams – Nr. 1.

Daugiau

Šiltinimas poliuretano putomis – tvirtesnės konstrukcijos

Jau įrodyta, jog purškiamos putos šiltinant pastatus – nepamainoma termoizoliacinė priemonė. Poliuretano putos – tai išskirtinių šiltinimo savybių turinti medžiaga, kuri, užpurkšta ant šiltinamo paviršiaus, tankiai išsiplečia ir maksimaliai sukietėja, nepalikdama jokių tarpų ir sudarydama standų, tvirtą sluoksnį.

Daugiau

istorijos

ThermoPro šiltinimas – sudėtingiausiems paviršiams

Namui sienos – tarsi žmogui apsiaustas. Jis turi būti neperpučiamas audros, nepermerkiamas lietaus, saugantis nuo šalčio ir ilgaamžis – metams bėgant nekeičiantis išvaizdos bei geriausių savybių. Daugelis šiltinimo medžiagų, deja, tokios realybės neatitinka, tad ir čia neabejotiną pranašumą turi ThermoPro putos.

Daugiau

Šiltas ir sandarus stogas – per vieną dieną

Namo stogas dažnai būna vienas pagrindinių šilumos nuostolių šaltinių. Per prastai apšiltintą stogą prarandama net iki 30 % viso namo šilimos. Klientai, vis labiau domėdamiesi šiuolaikinių technologijų perspektyvomis, supranta sandaraus bei šilto stogo reikšmę bendram viso namo šilumos išsaugojimui ir kreipiasi į mus.

Daugiau

Seni pamatai prikelti naujam gyvenimui

Šiandien jau niekam nebereikia įrodinėti, kaip svarbu apšiltinti namo stogą, sienas ar grindis. Tačiau neretai pastebime, kad statantieji namus vienos pagrindinių namo konstrukcinių dalių – pamatų – šiltinimui vis dėlto teikia nepakankamai dėmesio.

Daugiau