Stogo šiltinimas

Stogas – tai pastato dalis, kuri saugo patalpas nuo išorinio poveikio: kritulių, kaitros, šalčio, lietaus, ir užtikrina jaukų mikroklimatą pastato viduje. Tačiau išorinis poveikis, nuo kurio saugomos patalpos, daro didelę įtaką stogo būklei. Stogas patiria didžiules klimato kaitas, dėl to kenčia jo konstrukcinės dalys. Neprižiūrimas nesandarus stogas nulemia didžiausius šilumos nuostolius – kadangi pastato patalpose šiltas oras kyla aukštyn, net 25% ir daugiau šilumos energijos iššvaistoma per prastos būklės stogą. Drauge su šiluma pastatą apleidžia ir jaukumas, gyventojų komfortas. Todėl labai svarbu rasti patikimą būdą sustabdyti šilto oro nutekėjimą per stogą bei jo konstrukcijas ir tinkamai apšiltinti pastato stogą.

Stogo šiltinimas – dažnai sudėtingas ir ilgalaikis procesas. ThermoPro siūlo greičiausią ir efektyviausią stogo šiltinimo būdą: purškiamas ThermoPro poliuretanas  – ne tik pagreitina vykdomų šiltinimo darbų procesus, bet ir užtikrina mažiausią šilumos pralaidumą.

Stogo šiltinimas putų poliuretanu leidžia sandariai ir tolygiai apšiltinti stogą ir visas jo konstrukcijas. Poliuretano putomis šiltinami tiek šlaitiniai, tiek plokštieji stogai.

Stogo – kaip ir bet kurios kitos pastato dalies – šiltinimui galite pasirinkti du variantus:

Atvirų porų poliuretanasUždarų porų poliuretanas
Mažina vidinių pertvarų akustikąLabiausiai tinka šilumos, drėgmės ir garso izoliacijai
Lengvai sugeria drėgmę (būtina garo izoliacinė plėvelė)Puikiai saugo nuo vidinės drėgmės (garo izoliacinė plėvelė nereikalinga)
Šiluminio laidumo koeficientas – 0,032 – 0,038 w/mKPasižymi itin geru šilumos laidumo koeficientu – 0,019 – 0,028 w/mK
Putos purios, lengvos, užpurškus plečiasi iki 100 kartų, todėl puikiai tinka ertmės užpildytiDėl ypatingo medžiagos tvirtumo ir standumo stiprinamos stogo konstrukcijos
Medžiagos elastingumas užtikrina stabilią termoizoliaciją – net ir „sujudėjus“ konstrukcijomsPasiekiama iki dviejų kartų didesnė šiluminė varža
Ilgalaikis tarnavimasIlgalaikis tarnavimas
Ekologiškas produktas – jokių aplinkai ir žmogaus sveikatai kenksmingų komponentųEkologiškas produktas – jokių aplinkai ir žmogaus sveikatai kenksmingų komponentų

Stogo šiltinimas su ThermoPro – puikus sprendimas, ieškantiems ilgaamžio ir praktiško sprendimo bei didžiausios ekonominės naudos.

  • Tolygus sandarinimo medžiagos pasiskirstymas;
  • Jokių šalčio tiltų;
  • Besiūlė, sandari izoliacija;
  • Gera varža;
  • Puiki priešgaisrinė, triukšmo ir kaitros apsauga;
  • Malonus mikroklimatas;
  • Mažesnės šildymo išlaidos.

Priimkite praktiškus sprendimus – sutaupykite su ThermoPro!