Kiti ThermoPro šiltinimo sprendimai:

  • talpų šiltinimas,
  • automobilių šiltinimas,
  • šaldymo kamerų šiltinimas,
  • jūrinių konteinerių šiltinimas,
  • katerių šiltinimas,
  • kemperių šiltinimas.

Talpos, šaldymo kameros ar automobiliai – tai patalpos, kuriose itin svarbu palaikyti stabilią vidaus temperatūrą. Kaip tai geriausia padaryti? Kreiptis į stabilaus patalpų šiltinimo specialistus – ThermoPro. Gamintojų apmokyti specialistai talpas ar šaldymo kameras apšiltina vos per kelias valandas. Apšiltinti jūrinius konteinerius, taip pat automobilius ar talpas būtina ir dėl įvairių kylančių grėsmių: irimo, rūdijimo, įtrūkimų atsiradimo, šilumos nuostolių ir sparčiai trumpėjančio eksploatacinio laikotarpio, vertės kritimo.

ThermoPro siūlo pažangiausią apšiltinimo technologiją. Komunikacijas, automobilius, šaldymo kameras ir talpas šiltiname kokybišku, sertifikuotu putų poliuretanu. Rinkoje tai vienas geriausių pasirinkimų kainos ir kokybės santykio prasme. Šiltinimas su ThermoPro užtikrina maksimalų sandarumą – tai ilgaamžis sprendimas. Maža to, šiltindami poliuretano putomis, mažinate išlaidas ne tik šildymui, bet ir papildomiems darbams bei medžiagoms. ThermoPro poliuretano putų pakanka visai nedidelio kiekio, kai tuo metu kitų medžiagų šiltinant prireikia kur kas didesnių kiekių. Pavyzdžiui, poliuretano putų dangos storiui svyruojant nuo 30 iki 70 mm (laidumo koeficientas – vos 0,019 – 0,025 w/mK), mineralinės vatos dangos storis siekia net 120 mm, o laidumo koeficientas didesnis bent dvigubai – 0,05 – 0,06 w/mK.

Putų poliuretanas puikiai limpa prie bet kokio paviršiaus: medžio, betono, metalo, todėl galimi įvairūs šiltinimo sprendimai. ThermoPro poliuretanas atsparus chemijai (tepalams, tirpikliams, rūgštims ir t.t.), drėgmei ir vandeniui, puikiai izoliuoja šilumą – šiltinimas poliuretano putomis garantuoja, jog komunikacijos ar automobiliai nešąla, nedrėksta ir yra geriausios būklės, todėl bus eksploatuojami ilgesnį laiką. Taip pat puikiai izoliuojamas garsas, užtikrinama stabili vidaus temperatūra.

Reikia konsultacijos šiltinimo klausimais? Susisiekite su ThermoPro.