Grindys – tai daugiausiai su žmogaus kūnu kontaktuojanti namų dalis. Jei grindys šaltos, nukenčia visas namų mikroklimatas ir namų gyventojai patiria diskomfortą. Per nesandarias grindis iš patalpų pasišalina daugiau nei 20% šilumos energijos, todėl pastebimai išauga sąskaitos už šildymą, o namuose nejaukiai vėsu ir drėgna.

Grindų šiltinimas – idealus sprendimas namams suteikti jaukumo, gerinti gyventojų gerovę. Tik neišvengiamai kyla pagrindinis klausimas: koks yra ekonomiškiausias ir patikimiausias būdas šiltinti grindis?

ThermoPro pataria: grindų šiltinimas poliuretano putomis – ne tik užtikrina didžiausią energetinį efektyvumą, bet ir sutaupo marias laiko.

Mūsų naudojamos ThermoPro poliuretano putos – tai itin patikima, maksimalią izoliaciją ir sandarumą užtikrinanti medžiaga šiandienos rinkoje. Purškiamos putos tolygiai pasiskirsto ant paviršiaus, nepalikdamos jokių siūlių ir šalčio tiltelių, todėl garantuoja puikią šilumos izoliaciją.

Grindų šiltinimas poliuretano putomis turi ir kitų privalumų: tai ilgaamžis, greitas ir žmogaus sveikatai bei aplinkai nekenksmingas sprendimas. Poliuretanas atspari aplinkos dirgikliams, nepūva, joje nesikaupia bakterijos ir grybeliai, dėl savo ekologinių savybių ji nemėgstama graužikų. ThermoPro poliuretanas sugeria garsą, todėl mažina triukšmo lygį, taip pat nepraleidžia drėgmės, todėl užtikrinama puiki grindų hidroizoliacija.

Grindų šiltinimas ThermoPro poliuretano putomis:

  • gera šilumos, garso izoliacija, hidroizoliacija,
  • greitas šiltinimo procesas,
  • ilgaamžis sprendimas: poliuretanas itin tvirta ir standi, atspari dirgikliams,
  • ekologiškas sprendimas: putų poliuretane nesikaupia kenksmingi mikroorganizmai,
  • taupomas naudingasis patalpos plotas: įprastai pakanka vos 50 mm storio poliuretano sluoksnio maksimaliam sandarumui pasiekti.

Dėl geriausių grindų šiltinimo pasiūlymų susisiekite su ThermoPro.