Apkaišyti langai, vilnonės kojinės, šildytuvas ir karšti gėrimai – tai ne tokia kasdienybė, apie kurią svajojate. Jei ilgą laiką ieškote priežasčių, kodėl namuose šalta, nors dedamos visos pastangos šilumos taupymui, verta namuose atlikti termovizinius tyrimus, kurie tiksliai nurodo šilumos nutekėjimo vietas. Jas atradus, labai svarbu pasirinkti teisingas šiltinimo medžiagas. Mes patariame: jums vienareikšmiškai reikalingas šiltinimas putomis.

Putų poliuretanas efektyvumu šiai dienai lenkia absoliučiai visas šiltinimo medžiagas. Net mažiausias poliuretano putų sluoksnis užtikrina itin gerą termoizoliaciją ir puikią šiluminę varžą – vadinasi, ir mažesnes išlaidas už šildymą.

Didžiausi šilumos nuostoliai patiriami per stogą. Tad stogo šiltinimas turėtų būti numatytas dar projektuojant pastatą. Jei to nepadarėte – nieko tokio. Niekada ne vėlu pasirūpinti savo ir savo artimųjų gerove.

Per stogą į pastato vidų patenka ne tik šaltas oras, bet ir drėgmė, dėl to konstrukcijos pūva, ima plisti grybelinės ligos. Geriausia apsaugai pasitelkti poliuretano putas: jos tolygiai pasiskirsto ant šiltinamų konstrukcijų, sudarydamos vientisą sluoksnį ir užpildydamos visas – net pačias mažiausias – ertmes, taip užkirsdamos kelią drėgmės ir šalčio patekimui į pastato vidų bei neleisdamos šiltam orui nutekėti. Labai svarbu tai, jog poliuretanas kimba prie bet kokio paviršiaus ir nereikalingos jokios papildomos tvirtinimo medžiagos.

Pasirinkite teisingai – stogo šiltinimas putomis – tai pusė amžiaus ramybės, šilumos ir mažesnių sąskaitų už šildymą.

ThermoPro siūlo Jums:

ThermoPro Eco – atvirų porų poliuretaną (elastingumas, smarkesnis plėtimasis, mažas svoris)

ThermoPro Maxi – uždarų porų poliuretaną (didelis tankis, tvirtumas, žemas laidumo koeficientas – 0,022 w/mK).