1. Šimtaprocentinis sandarumas: uždarų porų poliuretano tankumas neleidžia susidaryti šalčio tiltams, todėl pastato konstrukcijos apšiltinamos maksimaliai sandariai.
  2. Ekonomiškas pasirinkimas: net iki 70 proc. sutaupysite pastato konstrukcijas šiltindami uždarų porų poliuretanu. Nedidelis jo kiekis užtikrina didelį energinį efektyvumą, todėl sąskaitos už šildymą pastebimai sumažėja.
  3. Praktiška: uždarų porų poliuretano purškiamos putos paprastai naudojamos, joms nereikia jokių papildomų medžiagų, tokių kaip vėjo, garo plėvelės, tvirtinimo elementai ir pan. Be to poliuretano termovata limpa prie bet kokių paviršių.
  4. Sutaupomas laikas: profesionalia įranga poliuretano putomis apšiltinama net 200 kv. m per dieną.
  5. Ilgaamžiška: ant šiltinamo paviršiaus užpurkštas sukietėjęs uždarų porų poliuretanas yra toks tvirtas, jog ne tik garantuoja geriausią termoizoliaciją, bet ir tvirtina pastato konstrukcijas, ilgina pastato tarnavimo laiką. Pačios termoputos savo savybių nekeičia 50 metų, todėl užtikrina stabilią termoizoliaciją praktiškai visą pastato gyvavimo laiką.
  6. Saugu: poliuretano purškiamos putos – tai saugi, nedegi, kenkėjams ir parazitams atspari medžiaga, tausojanti pastate gyvenančių ar dirbančių žmonių sveikatą.
  7. Sutaupoma erdvė: mažesnis uždarų porų poliuretano sluoksnis išgauna tokią pačią šiluminę varžą kaip gerokai storesnis kitų šiltinimo priemonių sluoksnis.
  8. Didesnė turto vertė: puiki termoizoliacija, geras energinis efektyvumas, tvirtesnės ir ilgaamžės konstrukcijos – visa tai kur kas padidina turto vertę.
  9. Papildomi pliusai: uždarų porų poliuretanas ne tik puikiai apšiltina, bet ir izoliuoja garsą bei drėgmę.