Mąstant apie stogo šiltinimą, kyla įvairių dvejonių: šiltinimas gali komplikuotis dėl daugybės priežasčių, tokių kaip netinkamos oro sąlygos, papildomus kaštus reiškiantis šiltinimo medžiagų transportavimas, nepatogus ir pavojingas darbas aukštyje ir pan. Tačiau svarbu nepamiršti, kad patys didžiausi pastato šilumos nuostoliai patiriami būtent per stogą: šiltas oras namo viduje kyla aukštyn ir per stoge esančius plyšius iškeliauja į namo išorę. Tad kaip pasiryžti stogo šiltinimui?

Viskas labai paprasta: išsirinkite patikimus, savo darbą išmanančius pastatų šiltinimo specialistus. Šiltinimo profesionalai turi reikiamą įrangą, priemones ir medžiagas tinkamai atlikti stogo šiltinimo darbus. Ypatingai, kai tie profesionalai dirba su inovatyviausia šiuolaikine šiltinimo priemone – termovata, arba purškiamomis poliuretano putomis.

Stogo šiltinimas poliuretanu – idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško ilgaamžio ir praktiško sprendimo. Poliuretano putos tankios ir smarkiai kietėja ant užpurkšto paviršiaus, todėl ne tik sandariai apšiltina visas stogo konstrukcijas, patekdamas net į menkiausias ertmes, bet ir sutvirtina stogą. Tam, kad būtų pasiektas maksimalus sandarumas ir puiki šiluminė varža, stogą pakanka apšiltinti 10-15 cm storio putų sluoksniu – priklausomai nuo stogo konstrukcijų būklės.

Kokie pliusai, samdant specialistus, dirbančius su poliuretano putomis?

  • Ekonomiška – nereikia transportuoti medžiagų, nereikalingos jokios pagalbinės priemonės;
  • Profesionali įranga – specialistai greitai ir be vargo profesionaliai apšiltina namo stogą, pasitelkdami naujausią technologiją, o Jums tereikia mėgautis rezultatais;
  • Praktiška – tai ilgaamžis sprendimas, todėl stogo šiltinimo klausimą galėsite pamiršti visam laikui;
  • Pastatas apsaugotas ne tik nuo šilumos nuotėkio, bet ir nuo drėgmės bei įvairių kenkėjų, grybelio;
  • Sutaupytos lėšos namo šildymui.