specialistai

Turbūt jau niekam nebekyla klausimas, kaip svarbu apšiltinti namo stogą, sienas, pamatus ar perdangas. Kitas – kur kas svarbesnis – klausimas šiandien: kuriuos pastatų šiltinimo specialistus pasirinkti iš nežmoniškai didžiulės pasiūlos. Straipsnyje pateiksime keletą kriterijų, kuriais vadovaudamiesi pasirinksite tikrus savo srities profesionalus.

Platus paslaugų spektras. Šiltinimo profesionalai geba apsiimti plataus masto projektus: stogo šiltinimas, pamatų, perdangų, sienų, grindų, pramoninės paskirties pastatų, talpų šiltinimas.

Šiltinimo priemonės. Profesionalai siūlo tik geriausių šiluminių savybių šiltinimo priemones, tokias kaip poliuretano putos. Poliuretano termoputos pasižymi itin mažu laidumo koeficientu – 0,22 w/mK, todėl užtikrina maksimalų sandarumą ir puikią šiluminę varžą. Poliuretano putos, lyginant su kitomis šiltinimo priemonėmis, tokiomis kaip mineralinė vata ar polistirenas, – tai ekologiškas, praktiškas ir ilgaamžiškas sprendimas, kuris pasiteisina bemaž visą pastatų gyvavimo laiką.

Šiltinimo įranga. Savo srities profesionalai visada dirba su specialia įranga, užtikrinančia sklandų šiltinimo darbų procesą. ThermoPro naudoja rinkos lyderio – kompanijos Graco – įrangą, kuri garantuoja Klientams operatyvų aptarnavimą ir aukščiausios kokybės rezultatą.

Pažangios technologijos, moderni įranga, inovatyvūs sprendimai ir didžiausią energetinį efektyvumą užtikrinančios šiltinimo priemonės yra tai, ką privalo savo Klientams pasiūlyti kiekvienas šiltinimo specialistas.