ThermoPro naudoja pažangiausią rinkos lyderio Graco technologinę įrangą, užtikrinančią sklandų darbų procesą ir geriausius termoizoliacinius rezultatus. ThermoPro pastatus apšiltina geriausių šiluminių savybių poliuretanu. Tai unikali termoizoliacinė medžiaga, garantuojanti mažesnes Jūsų sąskaitas už šildymą, didžiausią pastato energetinį efektyvumą ir pastatų konstrukcijų ilgaamžiškumą.
Tai universali termoizoliacinė priemonė, tinkanti absoliučiai bet kokiam paviršiui: medžiui, betonui ir t.t. Užpurkšta ant šiltinamo paviršiaus, ji išsiplečia iki 100 kartų, sudarydama besiūlį, sandarų sluoksnį, užpildantį net menkiausias ertmes. Poliuretanas nepraranda ir nekeičia savo savybių bent 50 metų, todėl ilgėja šiltinamo pastato eksploatacinis laikotarpis bei jo vertė. Poliuretano putos pasižymi ekologiškomis savybėmis, yra atsparus graužikams ir pelėsiui.
ThermoPro pastatų šiltinimui  siūlo dvi poliuretano putų rūšis: ThermoPro eco – atvirų porų poliuretanas, ir tankesnę – ThermoPro maxi uždarų porų poliuretaną. Atvirų porų poliuretanas pasižymi puikiomis garso ir šilumos izoliacinėmis savybėmis, itin mažu svoriu, elastingumu, ji smarkiau plečiasi ir yra pralaidus garams. Uždarų porų poliuretanas – daug tankesnis, pasižymintis geresniu šilumos laidumo koeficientu. Tai tvirta ir patvari medžiaga, lemianti geriausius pastato sandarumo rezultatus.
Poliuretanas – ekologiška medžiaga, savo sudėtyje neturinti jokių kenksmingų sudedamųjų dalių, todėl neteršianti aplinkos ir nekenkianti žmogaus sveikatai.
Ne. Poliuretanas atsparus ugniai (degumo klasė – B-s1,d0 – atsparus ugniai), todėl gali būti naudojamas net tokiose jungtyse, kurioms keliami ypatingai griežti priešgaisrinės saugos reikalavimai. Poliuretanas atsparus ir cheminiam (tepalų, tirpiklių, įvairių naftos produktų) poveikiui.
Pastato šiltinimo darbų trukmę lemia objekto dydis ir konstrukcijų prieinamumas. Tačiau naudojant putų poliuretaną, sunkiai prieinamos konstrukcijos apšiltinamos kur kas greičiau nei kitomis tradicinėmis šiltinimo priemonėmis. Įprastai per dieną mūsų specialistai apšiltina iki 200 kvadratinių metrų.
Taip. Mūsų naudojama pažangiausia Graco įranga leidžia šiltinimo darbus atlikti bet kuriuo metų laiku.
ThermoPro pataria pamatus šiltinti kokybišku, padidinto tankio poliuretanu. ThermoPro maxi poliuretano laidumo koeficientas – vos 0,022 w/mK, todėl pamatai puikiai apsaugomi ir izoliuojami nuo drėgmės bei kitų agresyvių aplinkos veiksnių.
Didžiausius šilumos nuostolius, siekiančius iki keliasdešimties procentų, lemia nesandarus stogas, nesandarios sienos, tinkamai neapšiltintos grindys ir pamatai. Tam, kad nepaleistumėte pinigų vėjais, išnaudokite pažangiausias pastatų šiltinimo technologijas. ThermoPro naudojamas putų poliuretanas – pati efektyviausia pastatų šiltinimo priemonė šiandienos rinkoje. Tai geriausia Jūsų investicija į namų šilumą, jaukumą ir ilgaamžiškumą. Šiltinant pastatus putų poliuretanu, šiluma sandariai sulaikoma pastato viduje, šaltas oras nepatenka į pastato vidų, tad nepatiriama jokių šilumos nuostolių, o Jūsų išlaidos už šildymą sumažėja dvigubai.